GİZLİLİK ve GÜVENLİK

Madde 1- Kullanmış olduğunuz web sitesi Percal Textile. Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve sunulan hizmetlerden yararlanmanız sırasında size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde edilen bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu Gizlilik Sözleşmesi ve Web Sitesi Kullanım Koşullarında belirtilen şartlar, aşağıda çerçevesi çizilen kurallara tabidir. İşbu gizlilik sözleşmesi Kişisel Verilerin Korunması Hakkındaki yasal mevzuata dayanılarak hazırlanmıştır.

Madde 2- Bu web sitesini kullanmakla ve web sitesi aracıyla sunulan hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle birlikte işbu Gizlilik Sözleşmesi ve Web Sitesi Kullanım Koşullarında belirtilen şartlar tarafınızca kabul edilmektedir.

Madde 3- Percal Textile isimli işletmemiz, ziyaretçilerinin kişisel gizliliğini korumayı kabul ve taahhüt etmektedir.  Percal Textile- ziyaretçileri tarafından web sitesine sunulan kişisel verilerin hukuka aykırı olarak işlenmesinin veya erişilmesinin önlenmesi için uygun güvenlik düzeyini temin etmeye yönelik gerekli her türlü teknik ve idari tedbirleri almaktadır.

Madde 4- Percal Textile- destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firma ve kişilerin, şirketin gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlamaktadır. Site, internet ortamının gerektirdiği koşullar içerisinde sağlanan en üst düzey gizliliği içermektedir. Üçüncü şahısların yasal ya da yasal olmayan davranışlarının herhangi bir kişi veya kuruma verebileceği hasarlardan işletmemiz sorumlu tutulamaz.

Madde 5- Kişisel bilgilere sadece, kişisel verileri gizli tutmayı kabul etmiş işletme yetkilisi erişebilir.  Kullanıcı, web sitesini  ziyaret etmek ve kullanmakla, işletmenin fikri mülkiyet haklarını ihlal etmemeyi, website’de yer alan içerik ve resimleri, görsel ve işitsel imgeleri, veri tabanlarını, ürün, tasarım, marka, patent, logo, ve benzeri her türlü bilgi, içerik, belge ve görselleri kopyalamayacağını, çoğaltmayacağını, yayınlamayacağını, değiştirmeyeceğini, başka bir lisana çevirmeyeceğini, saklamayacağını veya herhangi bir işleme tabi tutmayacağını, işlemeyeceğini, tahrip etmeyeceğini veya herhangi bir şekilde kullanmayacağını Percal Textile –  işletme ile doğrudan veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini, kabul, beyan ve taahhüt etmiştir.

Madde 6- Percal Textile, bu sitedeki bilgilerin belirtilen amaçların dışında kullanılmasından kaynaklanabilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmemektedir.  Bu site, içeriği Percal Textile- tarafından kontrol edilmeyen başka web sitelerine yönlendiren bağlantılar içerebilir. Bağlantı verilmiş olan bu web siteleri, bu kullanım koşullarında belirtilen gizlilik hükümlerinden farklı koşullar içerebilir. Bu web sitelerinin toplayabileceği bilgilerin kullanımı veya ifşa edilmesinden Percal Textile sorumlu olmayacaktır. Başka siteler üzerinden,  web adresine link verildiğinde, işletmemizin bu sitelerden verilebilecek kişisel verilerden işletmemiz sorumlu olmayacaktır.

Madde 7- Web sitemizi ziyaret eden ve/veya hizmet talebinde bulunan herkes belirtilen hükümleri okumuş ve içeriğini kabul etmiş sayılır. İşletmemiz yeni sunulan hizmetler açısından gerekli olduğunda her zaman gizlilik sözleşmesini değiştirme hakkını saklı tutar.